شرکتهای گروه شاری

شرکت توسعه صنعت شاری بر پایه بیش از 25 سال تجربه شرکت باختر بیوشیمی در زمینه تولید دارو بر اساس نیاز هموطنان وتحلیل آینده صنعت دارویی ایران و با هدف ارائه کلیه خدمات و نیازهای صنعت دارویی اعم از طراحی و  ساخت کلین روم و ماشین آلات دارویی و تولید محصولات دارویی و مکمل های رژیمی غذایی  و تولید و واردات مواد اولیه  تاسیس گردید. رویکرد این شرکت به عنوان یک مجموعه تولیدی دانش‌ محور،  تمرکز بر تولید فرآورده‌های دارای استاندارد و کیفیت بین المللی میباشد.

مدیریت این شرکت در راستای  تحقق  اهداف مسئولیت اجتماعی خود بر آن است که تحقیق و تولید محصولات جدید دارویی و مکمل که تا کنون در داخل کشور تولید نشده است و به شکل وارداتی و  قیمت گزاف  در بازار دارویی ایران موجود است را به قیمت مناسب در دسترس هموطنان قرار داده و امکان تهیه آن را در دورترین مناطق کشور فراهم آورد.

 معرفی برخی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ دارویی توسعه صنعت شاری:

1- شرکت شیمی دارویی شاری :  

با بهره گیری از جدیدترین و بروز ترین  دستگاههای آنالیتیکال و تجهیزات ساخت و رآکتورها  در بخش تحقیقات بر اساس آخرین استاندارد هایی که در فارماکوپه های معتبر داروییدر خصوص مواد اولیه دارویی تعریف شده است، اقدام به ایجاد زمینه تحقیق، توسعه وانتقال دانش فنی، تجاری سازی فناوریها و تولید مواد دارو نموده است.

به موازات  تحقیق و تولید،  ورود به عرصه های نوین دارویی از جمله زیست فناوری (Biotechnology) ، فناوریهای داروسانی (Drug delivery) ازجمله نانوتکنولوژی، انواع داروهای آهسته رهش و سایر فرمها و فرمولاسیونهای دارویی جدید بر اساس  سیستمهای نوین دارورسانی سر لوحه اهداف شرکت می باشد.

2- شرکت مکمل دارویی شاری :  

تحقیق و ایجاد دانش فنی و فرمولاسیون و استاندارد سازی  انواع داروهای گیاهی و مکمل های رژیمی غذایی  بر پایه دانش و علم تغذیه و داروسازی و تولید محصولات از مواد اولیه استاندرد  با کیفیت مطابق استاندارد های بهینه انبارش، کنترلهای آزمایشگاهی و تولید و بسته بندی و توزیع فعالیت می نماید.

3- شرکت صنایع غذایی شاری:

با مد نظر داشتن تأمین غذای سالم و احساس مسئولیت اجتماعی در جهت ارتقا سلامت جامعه، با بکارگیری دانش نو وعلمی تغذیه و استفاده از تخصص و تجربه متخصصین واحد تحقیقات دارویی و مکملهای رژیمی غذایی این گروه اقدام به تحقیق و توسعه روشهای تولید و نگهداری و بسته بندی مواد غذایی نموده است.

4- شرکت بازرگانی شاری: 

این شرکت در عرصه صادرات، واردات ، فروش و تامین مواد اولیه دارویی و محصولات دارویی و ماشین آلات دارویی فعالیت مینماید.

 

 شرکت توسعه صنعت شاری برآن است تا ازطریق همکاری با موسسات علمی آموزشی و شرکتهای تحقیقاتی و تولیدی داخل و خارج از کشور و با بکارگیری بیش ازصدها نیروی متبحر و محقق، گامهای موثری را درعرصه ارتقا سطح علمی دارویی کشور برداشته و نقش مهمی را دردرمان بیماران و کاهش هزینه های درمانی آنان، به ویژه بیماران صعب العلاج ایفا نماید.

این شرکت درنظردارد با تعأمل و همکاری با شرکتهای بزرگ و مطرح جهان حضوری فعال در توسعه صنعت دارویی داشته و همواره مجموعه ای قابل اعتماد و پیشتازدراین زمینه باشد. هدف شرکت توسعه صنعت شاری ضمن تمرکز برنیازهای اصلی واساسی کشور نگرش به توسعه بازرگانی و فروش منطقه ای بوده تا علاوه برکاهش ارزبری بتواند خدمات با کیفیت استاندارد  را به جامعه ارائه نماید و متعاقباً وارد عرصه های صادرات گردد.

بدلیل ضرورت بکارگیری از استانداردهای روز دنیا در تولید دارو و صادرات آن، این شرکت در اجرای پروژه های خود و تاسیسات و تولیدات دارویی شرکتهای تابعه ، همواره لزوم ا جرا و رعایت کلیه استانداردهای معتبر ورایج تعریف شده از سوی سازمان غذا و  دارو  و مراجعی مانند FDA  و WHO ویا EMEA وغیره شامل cGMP و PICs و… را بصورت صد درصد اجرایی شده مدنظر قرارداده است.

این هلدینگ در مجموع با در اختیار داشتن بیش از  500 نفر نیروی متخصص در زمینه تولید و توزیع توانسته است تا کنون گامهای شایسته ای را در جهت توسعه صنعت دارویی کشور بر دارد.

شرکت توسعه صنعتی شاری  همواره شعار « ما متعهدیم » را ، با انجام اقدامات موثر در حوزه دارویی، جهت دسترسی تمامی اقشار بالاخص اقشار کم درآمد و محروم به داروهای  منطبق بر استاندارد و باکیفیت و قیمت مناسب تلاش مینماید.